تبلیغات
هر چی میخوای بیا تو...!!! - بیانیه ی رسمی استقلال بر علیه مایلی کهن

هر چی میخوای بیا تو...!!!

باشگاه استقلال تهران با صدور بیانیه‌ای به اظهارات اخیر رییس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال رسما واکنش نشان داد.
در بیانیه باشگاه استقلال تهران آمده است: سیاست و تدبیر باشگاه فرهنگی - ورزشی استقلال تهران در نوع ارتباط با فدراسیون، نهادها و سازمان‌های اجرایی در حوزه‌ی فوتبال همواره براساس ادب، احترام، منطق و اصول اخلاقی بوده است اما، به دنبال اظهار نظر اخیر "عزیزمحمدی" تحت عنوان «قلعه‌نویی می‌خواهد برای باخت احتمالی‌اش در اصفهان بهانه پیدا کند» به دلیل تشویش افکار هواداران میلیونی استقلال در آستانه‌ی مسابقه با یکی از باشگاه‌های اصفهانی لازم دانستیم چند پرسش را پیش از این مسابقه مطرح کنیم. امیدواریم سردار عزیزمحمدی با پاسخ‌های قانع کننده به شایعات بی‌اساس پایان دهند:
۱-
رییس سازمان لیگ برتر از چه مستندات، اخبار محرمانه و اسراری مطلع است که پیش از برگزاری مسابقه از شکست تیم استقلال، صدرنشین رقابت‌های لیگ برتر خبر می‌دهد؛ کدام سناریو و مسایل پشت پرده‌ای مطرح است که مسوول بلندپایه لیگ برتر این‌گونه درباره‌ی شکست تیم استقلال سخن می‌گوید؟!
۲-
چنین اظهارنظرهایی در آستانه‌ی این بازی به کدام شایعه‌ها دامن می‌زند؛ باشگاه استقلال هرگز به حرف‌های بی‌اساسی مانند این موضوع که «می‌خواهند یکی از دو باشگاه اصفهانی قهرمان این لیگ برتر شوند» توجه و باور نداشته است اما، آیا چنین نقل قولی از سوی نفر اول سازمان لیگ برتر به این شایعه‌ها اعتبار نمی‌بخشد؟
۳-
افکار عمومی و هواداران فهیم باشگاه استقلال به صداقت و سلامت برگزار کنندگان رقابت‌های لیگ برتر ایمان دارند و مطرح کردن چنین نظراتی فقط به اعتبار فوتبال پاک و جوانمردانه ایران صدمه وارد می‌کند. مطمئنا کادرفنی و بازیکنان باشگاه استقلال بدون هیچ ذهنیت و شائبه‌ای به اصفهان خواهند رفت اما، به دنبال اظهارنظرهای «علیپور» درباره‌ی باشگاه پیروزی در هفته گذشته و سخن‌های اخیر سردار عزیزمحمدی این پرسش در اذهان عمومی پدید می‌آید که آیا تولید چنین حاشیه‌هایی برای پرطرفدارترین باشگاه‌های ایرانی یعنی استقلال و پیروزی به شایعه‌های بی‌اساس اعتبار نمی‌بخشد؟
۴- ملی‌پوشان باشگاه استقلال امروز وارد تهران و بلافاصله راهی اصفهان شدند. آنها با کوتاهترین زمان استراحت آماده یک مسابقه مهم خواهند شد و این گونه است که انرژی سرمایه‌های ملی خود را با برنامه‌ریزی نامنظم بی‌جهت هدر می‌دهیم. در همین فوتبالی که عنوان "حرفه‌ای" را یدک می‌کشد، شاهد هستیم که مسابقه یکی از باشگاه‌های اصفهانی فقط به دلیل یک مسابقه دوستانه در کشور کویت لغو می‌شود و این اتفاق به دلیل رقابت باشگاه ذوب آهن با استقلال در صدر جدول عادلانه و منصفانه نیست. وجود چنین تبعیض‌هایی به کدام شایعه‌های بی‌اساس اعتبار می‌بخشد؟

www.mp-f2.mihanblog.com

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

> // setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);