تبلیغات
هر چی میخوای بیا تو...!!! - واکنش استقلال به بیانیه ی مایلی کهن

هر چی میخوای بیا تو...!!!

بیانیه روز گذشته محمد مایلی کهن علیه امیر قلعه نویی واکنش باشگاه استقلال تهران را نیز به دنبال داشت تا جایی که سایت این باشگاه شب گذشته در خصوص این بیانیه مطلبی را روی خروجی خود قرار داد که جالب توجه بود.
در سایت رسمی باشگاه استقلال آمده :دقایقی پس از انتشار بیانیه توهین آمیز محمد مایلی کهن هزاران ایمیل و تماس تلفنی با باشگاه استقلال توسط هواداران صورت گرفته که رکوردی بی سابقه است.
به دنبال بیانیه اهانت آمیز و حیرت انگیز محمد مایلی کهن ، سرمربی تیم ملی ایران میزان تماسهای تلفنی و اینترنتی و اعتراضهای مردمی نسبت به ادبیات ولحن این بیانیه ، عملکرد اداری امروز باشگاه استقلال را مختل کرد.
نکاتی که مردم به آن تاکید داشته اند به این شرح است :
۱ - این برای اولین بار است که تعداد زیادی از هواداران تیم پرسپولیس با باشگاه استقلال تماس گرفته اند و با هواداران استقلال هم نظر و هم عقیده هستند.
۲ - مردم خواهان واکنش منطقی نسبت به اهانت سرمربی تیم ملی ایران شده اند.
۳ - هواداران از واعظ آشتیانی خواسته اند که بازیکنان استقلال را در اختیار تیم ملی ای که سرمربی آن چنین ادبیاتی دارد ، قرار ندهند.
۴ - هواداران از سرمربی استقلال خواسته اند که در مقابل چنین اهانت هایی سکوت کنند و با تدبیر و شکایت قانونی اعتراض خود را اعلام کنند.
۵ - هواداران خواسته اند که باشگاه استقلال در پاسخ به بیانیه مایلی کهن اقدام به صدور بیانیه ای نکند و پاسخ نا هنجاریهای بی ادبانه را با ادبیاتی در قامت تاریخ ۶۴ ساله باشگاه استقلال بدهند.
۶ - هواداران از سازمان تربیت بدنی و فدراسیون فوتبال خواسته اند که برخورد قاطعانه ای با این موضوع داشته باشند.
لازم به تاکید است که حجم تماسها و اعتراضهای مردمی در روز یکشنبه
۳۰ فروردین با باشگاه استقلال حتی نسبت به روزهای بعد از شکست تیم استقلال قابل مقایسه نیست و به مراتب بیشتر است.
باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال در چنین شرایطی هواداران فوتبال جوانمردانه را به سکوت و آرامش دعوت می کند و منتظر برخورد قانونی مراجع تصمیم گیرنده خواهد بود. همچنین متن ایمیل های معترضانه هواداران نسبت به موضوعهای مطرح شده در باشگاه استقلال موجود است.
در پایان باشگاه استقلال از فدراسیون فوتبال انتظار دارد همان طور که اقدام به انتخاب محمد مایلی کهن کرده اند نسبت به عملکرد رفتاری ایشان هم عملکرد منصفانه ومنطقی داشته باشند.

www.mp-f2.mihanblog.com

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

> // setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);