تبلیغات
هر چی میخوای بیا تو...!!! - زندگی نامه ی کریستیانو رونالدو

هر چی میخوای بیا تو...!!!

Image and video hosting by TinyPic 

رونالدو: هیچ تیمی حریف ما نیستکریستیانو رونالدو در این باره گفت: گلزنی ما در مسابقات بعدی ادامه خواهد داشت. او پس از برتری 7-1 برابر رم گفت:" ما به یک پیروزی فوق العاده دست پیدا کردیم و نشان دادیم که مدعی اول و بی چون و چرای قهرمانی هستیم. امسال سال منچستر است. ما کنترل کامل بازی را در اختیار داشتیم و ثابت کردیم که شکست در رم کاملا تصادفی بوده است. ما هیچ حریفی برای خود مشاهده نمی کنیم.ما بدون شک در فینال آتن هستیم و قهرمانم خواهیم شد."(ایشالا ولی به نظر من که چلسی قهرمان میشه ولی خدا کنه منچستر و کریس قهرمان بشن.)

دشان:توپ طلا مال رونالدوست

دیدیه دشان سرمربی یوونتوس گفت:"کریستیانو رونالدو دست از فریب داوران برداشته و بدون شک توپ طلای آینده اروپا به این بازیکن می رسد.رونالدو بازیکن فرصت شناسی است ضمن این که از تقلب و داورفریبی دست برداشته است."
کریستیانو رونادو در این فصل از رقابت ها 18 گل بری منچستر زده و شیاطین سرخ با اتکا به او میتوانند در این فصل در هر جامی قهرمان شوند.

توصیه بکام به رونالدو

دیوید بکهام بازیکن سابق منچستر گفت:"کریس بازیکن بسیار خوبی است و هواداران او را دوست دارند. باشگاه و مربی ام مراقب او هستند. او برای این که بهترین شود باید در منچستر بماند."

بهترین بازیکن جزیره

لیگ برتر انگلیس هر هفته بهترین بازیکن را اعلام می کند که بر اساس عملکرد آن بازیکن است. در این هفته کریستیانو رونالدو از منچستر با ۵۵۹ امتیاز اول شد و دروگبا از چلسی با ۵۵۰ و لمپارد با ۵۳۳ امتیاز سوم شد.

بابی چارلتون بازیکن افسانه ای فوتبال انگلستان که در تمام دوران بازیگریش از هیچ داوری کارت قرمز نگرفته است در مورد کریستیانو رونالدو گفت:" او بازیکن فوق العاده ای است و جوری بازی می کند که مورد پسند فوتبال امروز است و تیم های بزرگ دنیا نظیر بارسا و رئال دنبال او هستند اما فکر میکنم که او برای مدت طولانی در منچستر بماند."

پیشنهاد رسمی لاپورتا برای معاوضه رونالدینیو با رونالدو

پس از بالا گرفتن اختلاف و بحران ، داخل باشگاه بارسلونا،‌‏خوان لاپورتا در تصمیمی غیر منتظره خیال همه را راحت كرد. 

باشگاه بارسلونا درصدد است ، رونالدینیو را منچستر یونایتد تحویل داده و به جای او "كریس رونالدو" پرتغالی را تحویل بگیرد .
پخش این خبر كه با افشای نامه رسمی لاپورتا به منچستریونایتد نیز همراه شده است ، خشم هواداران بارسلونا را در پی داشته ، از طرفی رونالدینیو نیز به شدت عصبانی است .
این در حالی است كه لاپورتا حتی حاضر است به جای رونالدینیو كه این روزها به شدت افت كرده است ، اتوئو ستاره كامرونی خود را به همراه مبلغی برای به خدمت گرفتن كریستیانو رونالدو تحویل دهد !

بقیه در ادامه ی مطلب

لطفا نظر بدید.

رونالدو رویایی است

 

 سولسشر مهاجم منچستر یونایتد ضمن تمجید از رونالدو گفت:«او بازیکن رویایی است و با آمادگی که دارد، تماشای بازیش حضور در رختکن و در زمین برایمان لذت بخش است.او همیشه لبخند می زند و می توانید خوشحالیش را ببینید.بعد از تمرین او نیم ساعت کار اختصاصی انجام می دهد. در طول بازی بارها سانتر می کند و کافیست درست جای گیری کنید تا گل بزنید.»

منچستر با اقتدار برد

تیم منچستر یونایتد دیشب توانست با چهار گل اسکولز و پارک و کریک و سولسشایر حریف خود بلکبرن را شکست دهد این در حالی بود که تا دقیقه ۶۰ با یک گل عقب بود

 

 

رونالدو: من کهکشانی نیستم

کریستیانو رونالدو اعلام کرد میلی به حضور در رئال ندارد و می خواهد برای مدت طولانی در منچستر بماند.

اوگفت:« من خودم را بازیکن یونایتد می دانم که در آن خوب بازی می کنم و به آن کمک می کنم.

اگه همه چیز خوب پیش برود در این تیم خواهم ماند. من کهکشانی نیستم. تنها فکر من ماندن در اینجا برای سال های آینده است. می خواهم نشانی در تاریخ بگذارم. قهرمان شوم و به یک اسطوره در باشگاه تبدیل شوم»

80 میلیون یورو برای رونالدو

به نقل از روزنامه مارکای اسپانیا،رئال حاضر است برای خرید رونالدو80 میلیون یورو بپردازد و رکورد بزند. آینده رونالدو در اولدترافورد موضوع اصلی بوده و سران رئال می گویند او تا چند ماه دیگر با رئال قرارداد خواهد بست. رئالی ها قصد دارند که رونالدو را متقاعد کنند.

مولنستین: رونالدو بهترین است

رنه مولنستین اعتقاد دارد رونالدو با پیشرفتی که داشته توانسته از رونالدینیو جلو بزند. این مربی که از وقتی رونالدو به منچستر ملحق شد با او بوده می گوید شجاعت رونالدو در زمین و استعدادش او را از رونالدینیو بالاتر برده است.

او گفت:« او مانند رونالدینیو مهارت هایش را کامل کرده است و خیلی سریع می تواند بهترین بازیکن جهان شود. وقتی از او پرسیدم که هدفش چیست او گفت کسب عنوان بهترین بازیکن جهان و رسیدن به مقام قهرمانی. اگر او این قصد را داشته باشد بهتر است که بهترین شود. به او گفتم که نمره ای از یک تا ده به خودت بده که چون مطمئن نبود گفت هشت و به او گفتم اگر بتوانی بازی هایت را زیاد کنی به 9و10 هم خواهی رسید.

چیزی که فکر می کنم این است که سرانجام او بهترین بازیکن جهان خواهد شد. او با شجاعت در زمین چیزهای زیادی یاد می گیرد.او مطمئن است که دیر یا زود بهترین بازیکن جهان خواهد شد. در آخر فصلی که با کریستیانو در منچستر بودم گفتم که او خیلی استعداد و تکنیک دارد. او نیاز داشت که از تکنیکش درست استفاده کند که امسال (2006-2007) این کار را انجام می دهد. بزرگترین مهاجمان دنیا یک عنصر غیر قابل پیش بینی در خود دارند. چیزی که من در مورد رونالدو گفتم. اگر او توپ را بگیرد به سرعت می دود و مدافعان سعی دارند توپ را بگیرند و دنبالش می کنند. او با گام های بلند خود مهاجم فوق العاده ای شده است او حالا می داند که همیشه روی زمین قدم می زند تا زیر فشار قرارگیرد و این معنی می دهد که او فضایی را برای حرکت فراهم کرده است. او این ذهنیت را دارد که می تواند به بازیش اضافه کند. او زود راضی نمی شود. او پسر باهوش و سرعتی است که زود و سریع یاد می گیرد.»

بارسا هیچ اقدامی نکرده است

 

تکسیگی بگریستیان مدیر اجرایی بارسلونا اعلام کرد که هیچ اقدامی برای خرید کریستیانو رونالدو انجام نشده این در حالی است که مجله دون بالن اسپانیا از آمادگی رونالدو برای پیوستن به بارسا خبر می دهد.

رونالدو: روحیه ام بسیار بالاست

کریستیانو رونالدو اعلام کرد که در این فصل در فرم خوبی به سر می برد و دهان منتقدان را بسته است.

او بازی درخشانش را به هم تیمیاش نسبت می دهد.

او به شبکه منچستر گفت:« دلگرمیم خیلی بالاست. روی فرمم و از همه بازی ها لذت می برم و احساس می کنم خوب بازی می کنم. این پیروزی فقط برای من نیست بلکه برای همه اعضای تیم است. هنگامی که تیم می برد بازی کردن آسان است و همه کارشان را انجام می دهند. بازی کردن کنار بازیکنان بزرگ مانند گیگز، وین،اسکولز عالی است. وقتی به زمین می رویم بازیکنان به ما اطمینان دارند. بازی با بولتون آسان نبود ولی خوب بازی کردیم. ما بازی را در نیمه اول تمتم کردیم و اینک مطمئن شدیم که هر تیمی را می توانیم شکست دهیم.»

رونالدو: اول فوتبال بعد پول

 

کریستیانو رونالدو اعلام کرد اولویت این فصل برای ما قهرمانی در لیگ برتر است. منچستر یونایتد در صدر رقابت هاست و او به انتظار پایان رسیدن قهرمانی منچستر برابر چلسی است. رونالدو می خواهد در فوتبال تاریخ ساز شود و به کسب درآمد و پول زیاد نمی اندیشد.

او در مصاحبه به دیلی میرر گفت:« فکر می کنم لیگ انگلیس و لالیگای اسپانیا خیلی مهم است و مسابقات آنها بسیار دشوار هست. واضح است که قهرمانی بسیار خوب است.من دوست دارم در هر مسابقاتی قهرمان شویم و اگر بخواهم اولویت بندی کنم اول لیگ است. به نظرم تیم ما حالا بسیار بهتر و با تجربه تر بازی می کند. تیم انسجام بسیار خوبی دارد و اخلاق تیمی بسیار بالاست. نتایج کارمان بیانگر این حرف است. احتمالا برای 10 یا 12 سال دیگر بازی خواهم کرد ولی برایم پول مهم نیست چون در 18 سالگی به حد کافی به دست آورده ام و این برایم خوب بود تا به خانواده ام کمک کنم. بعضی ها فقط به خاطر پول فوتبال بازی می کنند و به دنبال کسب درآمد های هنگفت هستند ولی من اینطور فکر نمی کنم. من دوست دارم قسمتی از تاریخ فوتبال شوم و تلاشمم می کنم تا به این مهم دست پیدا کنم. من خود را برای خوب بازی کردن وضربه سر زدن آماده می کنم و این برایم خیلی مهم است.»

130000 پوند در هفته؟

 

به نقل از روزنامه دیلی میرر یونایتد پیشنهاد دو برابر کردن مبلغ قرارداد کریستیانو رونالدو را رد کرد و آنها در اقدامی می خواهند قراردادی به مبلغ 35 میلیون پوند 130 هزار پوند در هفته یعنی کمی بیشتر از مبلغ پیشنهادی رونالدو به او بدهند.

نمایندگان رونالدو می خواهند پیشنهاد جدید رونالدو را بازتاب بدهند اما یونایتد تصمیم ندارد او را به عنوان غرامت جنگی نگه دارد.

Image and video hosting by TinyPic

اطمینان گیل از رونالدو

دیوید گیل مدیر اجرایی منچستر اطمینان دارد که کریستیانو رونالدو قرارداد جدیدی تا سال 2012 با یونایتد امضا خواهد کرد. رونالدو تا سال 2010 با منچستر قرارداد دارد ولی مایل هست که این مدت را تمدید کند. گیل در مصاحبه با رادیو بی بی سی گفت:« مذاکرات در جریان است و قصد نداریم برای او محدودیت زمانی تعیین کنیم. رونالدو می خواهد بماند و ما می خواهیم که او بماند و مطمئنم که به نتیجه خوبی می رسیم.»

رونالدو، کهکشانی جدید

 

به نقل از روزنامه اسپانیایی مارکا کریستیانو رونالدو که در حال انجام مذاکرات با منچستر است می خواهد می خواهد در پایان فصل منچستر را به قصد رئال ترک کند. رئال قصد دارد به هر قیمتی که شده او را به خدمت بگیرد.

کریستیانو رونالدو با رئال قرارداد خواهد بست. این بمب خبری بود که توسط رومن کالدرون رئیس باشگاه رئال اعلام شد و روی تیتر مارکا آمد. رئال در کشمکش این است که او را به خدمت بگیرد ولی فرگوسن گفته که قرارداد او تا سال 2012 تمدید خواهد شد.

رونالدو به رادیو پرتغال گفت:« همه از علاقه من به لیگ اسپانیا آگاهند و دوست دارم روزی در اسپانیا بازی کنم اما حالا در منچستر راضی هستم. من الان منچستر را ترک نمی کنم و 2 یا 3 سال بعد ترک خواهم کرد. من در باشگاه بزرگی هستم.»

فرگوسن مطمئن از رونالدو

سر الکس فرگوسن سر مربی منچستر، با وجود اینکه مقامات رئال در پی این هستند که هر طور شده کریستیانو رونالدو را به خدمت بگیرند اظهار داشت که هیچ مشکلی برای مذاکره و عقد قرارداد جدید با رونالدو وجود ندارد. فرگوسن گفت منچستر در حال مذاکرات است که حقوق هفتگی او را مانند ریو فردیناند به 100 هزار پوند در هفته تغییر دهند. او گفت:« ما در حال مذاکره هستیم و این راهی است که باید با بازیکنان ممتاز داشته باشید. ما ایده خاصی داریم و رونالدو و وکیلش ایده دیگری اما با مذاکره هر دو طرف راضی می شویم و در پایان سر یک چیزی به توافق می رسیم. ما قبلا تا سال 2010 با او قرارداد بستیم بنابراین هیچ مشکلی نیست. همه چیز دوستانه است و من اطمینان دارم. رونالدو می داند که می خواهیم با او قرارداد جدیدی ببندیم و تا سال 2012 تمدید کنیم. او در باشگاه خوبی است و از وقتی که به این جا اومده خودش را پرورش داده است و هرگز زمانی نبوده که او از بودن در این جا لذت نبرده باشد.»

مندز:رونالدو عجله ندارد

 

مدیر برنامه های رونالدو به شبکه اسکای اسپورت اعلام کرد کخ کریستیانو رونالدو هیچ عجله ای برای بستن قرارداد جدید ندارد. یورک مندز فاش کرد که رونالدو تا پایان فصل قصد ندارد قرارداد ببندد چون نمی خواهد هیچ حواس پرتی داشته باشد.

او گفت:« ما هنوز تصمیم نگرفته ایم. این امر تا پایان فصل شدنی نخواهد بود که به پیشنهاد جدید مقامات منچستر پاسخ بدهیم. کریستیانو در سطح بالایی بازی می کند و یکی از مهره های اصلی این فصل بوده و این خوب است اما هیچ مشکلی ندارد. کریستیانو هیچ فشاری بر روی خود احساس نمی کند و آرام است. هیچ گونه مذاکرات با رئال یا بارسلونا انجام نشده است. در روابط شغلی ما روابط خوبی با مسئولان رئال و بارسا داریم اما هیچ چیزی بین ما و آن ها گفته نشده است. برای رونالدو عادی است که به تیمی علاقه نشان بدهد زیرا او شماره یک اروپا است که فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشته است.»

در نظر سنجی وبلاگ شرکت کنید!!!

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

> // setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);